PROPERA

Company Type:

Channel Partners

Country: Turkey

City: Istanbul

Overview:

Oups, we are sorry but there are no description data for this company.

Categories:

Find similar companies in Istanbul:

Contact Details:

Esentepe Mahallesi Haberler  Sokak No:12-14 34394 Sisli, Istanbul

+ 90 -

Similar Channel Partners you might also be interest in:

Ketencek is a web development company that specializes in software technologies. They offer reliable web-based services to various companies, especially in the wholesale and retail sectors.

NOLTO Bilisim Limited Sirketi, Telekomünikasyon ve Bilisim sektörlerinde 10 yili askin edindigi müsteri deneyimlerini gelistirerek, bilgi birikimini ve tecrübesini kendi müsterilerine aktarmak için Istanbul’da konularinda egitimli ve deneyimli uzmanlasmis girisimci kisiler tarafindan kurulmus bir teknoloji firmasidir.NOLTO Bilisim, kuruldugu yillarda çesitli endüstrilerdeki ve büyüklükteki kuruluslara, kamu kurumlarina, çagri merkezlerine, telekom operatörlerine altyapi donanim tedarikçisi ve sistem entegratörü olarak hizmetler vermistir.Güçlü ve yaygin saha ekibi kadrosu ile Türkiye genelinde 10.000 üzerinde bireysel internet/DSL Modem kurulumunu tamamlamis, Bulut Çagri Merkezi ve Bulut Santral hizmetleri üzerinden toplamda 20.000 dakikadan fazla ses görüsmesi yapilmasini saglamistir. Bu süreçte taahhüt ettigi %99,9 çalisma süresi orani ile hizmet vermistir.Bugün, yilda 15,000 Adet basta IP Telefon/Telsiz telefon olmak üzere, Telefon Santrali ve VoIP Ag Geçidi ürünleri s ...

HPE Platinum Partner, Aruba Platinum Partner, Microsoft Gold Partner , HP Amplify Power Partner, Autodesk Gold Partner, Vmware Advanced Partner, Veeam Gold Partner, Zerto MSP, Palo Alto Innovator Partner, Trellix Registered Partner, Fortinet Select Partner, Sophos Gold Partner, Adobe Partner.

We provide specialized applications to businesses all over the world. We work with entrepreneurs, executives, and business users to create innovative technology solutions that solve today's business problems. On the Zoho Platform, we assist you in achieving your business objectives (Zoho One, Zoho CRM, Zoho Creator, Zoho Books). ---- Tüm dünyadaki isletmelere özel uygulamalar sunuyoruz. Günümüzün is sorunlarini çözen yenilikçi teknoloji çözümleri olusturmak için girisimciler, yöneticiler ve is kullanicilari ile birlikte çalisiyoruz. Zoho Platformunda, is gereksinimlerinizi karsilamaniza yardimci oluyoruz (Zoho One, Zoho CRM, Zoho Creator, Zoho Books).

120 Teknik uzman ekibi ile her türlü sektöre hizmet veren, basta sistem yönetimi ve internet güvenligi olmak üzere, isletmenin her türlü IT hizmet, donanim ve lisans ihtiyacini karsilayan bir firmayiz. We are a company that serves all kinds of sectors with a team of 120 technical experts and meets all kinds of IT services, hardware and license needs of the enterprise, especially system management and Internet security.

We are Microsoft Power Platform & Dynamics 365 partner Genbil is a leading gold and managed partner in Microsoft Business Applications ecosystem where building Human Resources and custom CRM solutions on top of Microsoft Power Platform and Dynamics...

Insaat Sektörüne Proje Yönetim Çözümleri Sunan Yazilim Firmasi

NAR Project un çözümlerini, hizmetlerini ve ürün portföyünü görüntüleyin.

Sanallastirma Çözümleri, Veri Depolama Sistemleri, Storage, Felaket Kurtarma Çözümleri, Is Sürekliligi, NetApp, SAN, NAS, Sunucu çözümleri, Veri Yedekleme, Tekillestirme

As Salesforce consulting partner, we deliver customer-centric services & flexible solutions to businesses based in Europe.